Winterbanden Vredestein
 • Winterbanden Vredestein totaal getest 15x
 • De gemiddelde locatie van de band Vredestein in onze tests is de winterband 9.333
 • Overzicht van de beste winterbanden voor het jaar 2014 Ga naar de pagina Winterbanden.
 • Vredestein Quatrac 3 2

  Vredestein Snowtrac 3

  Vredestein Snowtrac 5

  Vredestein Wintrac Xtreme

  Vredestein Wintrac Xtreme S


  Winterbanden Vredestein

  Vredestein Quatrac 3

  Celoroční pneumatika Vredestein Quatrac 3 je určena pro vozy střední třídy. Pneumatika byla vyvinuta pro přilnavost ve všech klimatických podmínkách, výsledky testů však ukazují, že podobně jako většina celoročních pneumatik je Vredestein Quatrac 3 naprosto nevhodná pro jízdu v zimě. V testu ADAC 2010 se pneumatika umístila na předposledním místě, dokonce za levnými asijskými výrobci. Dobře ohodnocená jízda na suchu byla jediným pozitivním zjištěním na této pneumatice.

  Vredestein Snowtrac 3

  Zimní pneumatika Vredestein Snowtrac 3 je určena pro vozy nižší třídy. Pneumatika, spadající do průměru až podprůměru nevyniká bezpečností v jízdě ani na suchém, ani na mokrém či zasněženém povrchu. Jedinou výjimečnější vlastností této pneumatiky je kilometrový výkon. Při testování se ukázalo, že pneumatika je kvalitnější než pneu levných asijských značek, přesto se dalo od tohoto výrobce očekávat víc.

  Vredestein Wintrac Xtreme S

  Zimní pneumatika Vredestein Wintrac Xtreme S je určena pro výkonné vozy. Sportovní vzhled pneumatiky byl navržen známou italskou firmou Giugiaro Design. Hustá síť zpevněných lamel umožňuje přesnou a bezpečnou jízdu i při vysokých rychlostech. Pneumatika je díky širokým odvodným drážkám a profilu ve tvaru písmena V velice odolná vůči aquaplaningu.

  Vredestein Wintrac 4 Extreme

  Zimní pneumatika Vredestein Wintrac 4 Extreme  je určena pro výkonné vozy SUV a vozy s pohonem 4x4. Pneumatika je výborná v jízdě na sněhu, ve kterém má opravdu veliký záběr a krátkou brzdnou dráhu. Ochrana proti aquaplaningu je na dobré úrovni, avšak brzdná dráha na mokrém povrchu není zcela ideální. Při testování byla na této pneumatice vytýkána trakce na mokrém povrchu a vysoká hladina hluku. V testu Autobild 2011 kategorie zimních pneumatik pro SUV a 4x4 se Vredestein Wintrac 4 Extreme umístil až na předposledním místě.


  Onze gemiddelde beoordeling: 11.667 ze 20 ()
  Gemiddelde beoordeling autobandentest.eu
  -->
  TOPlist